"Здравейте ! Желая да получа този продукт !" Живка Кръстева
"Много добра цена, тъкмо го поръчах, препоръчаха ми марката, надявам се и на мен да помогне." Yordan Botev
"Най-накрая да си видя витамин Д-то да е в норма и то само от 2 таблетки на ден! Препоръчвам! Цената също е супер, надявам се да не я промените скоро :)" Димка Петкова
"Не знам дали заради витамин К-то, но продукта дава по добри резултати от всички, които съм пробвала досега. Само от 2 таблетки дневно витамин Д-то ми на изследвания за първи път е в норма. Препоръчвам!" Славка Иванова
"Благодаря за добрата комбинация от витамини и минерали на вашата фирма,има много успешно усвояване на D3+K2 в организма след изследвания!" Мариян Маринов
"Като майка на две деца, винаги търся начини да им давам полезни неща без капризи. Витамин D го блендирам със сока им сутрин – те дори не разбират, че го приемат, а аз знам, че получават нужната подкрепа за имунитета и здравето." D K
"Пях използвала витамин д на друга марка който дори беше 5000 единици и при кръвни изследвания преди и след нямаше никаква промяна. Реших да пробвам на вашата фирма и при 2 таблетки дневно имаше драстична разлика! Определено не бих пробвала на друга марка вече, а и цената на вашия продукт дори е по-ниска. Благодаря ви, препоръчвам ви на всеки от близките ми!" Cveta Hristova
"Здравейте,
Бих искала да Ви попитам Д3+К2 подходящ ли е за 6 годишно дете? И ако да - по 1 таблетка дневно ли? Аз го имам и го пия всеки ден, но се чудех дали мога да й го давам и на нея. Благодаря!" Десислава В.
"Този продукт беше ня цена 19,90 по мои спомени.но не мога да го проверя,защото съм го купувала,но във вашия сайт не виждам да имам регистрация с история на поръчките
Доволна съм от продукта,взимах го и през лятото.Нивата на вит Д3 се покачиха с 15 единици,което е за пръв път от както взимам вит Д3 от много години." Петя Маркова
"Здравейте,прав.и ми впечатление,че постепенно качвате цените на продуктите,които продавате.Коя е причината?" Петя Маркова
"Здравейте ! Желая да получа този продукт !" Живка Кръстева
"Много добра цена, тъкмо го поръчах, препоръчаха ми марката, надявам се и на мен да помогне." Yordan Botev
"Най-накрая да си видя витамин Д-то да е в норма и то само от 2 таблетки на ден! Препоръчвам! Цената също е супер, надявам се да не я промените скоро :)" Димка Петкова
"Не знам дали заради витамин К-то, но продукта дава по добри резултати от всички, които съм пробвала досега. Само от 2 таблетки дневно витамин Д-то ми на изследвания за първи път е в норма. Препоръчвам!" Славка Иванова
"Благодаря за добрата комбинация от витамини и минерали на вашата фирма,има много успешно усвояване на D3+K2 в организма след изследвания!" Мариян Маринов
"Като майка на две деца, винаги търся начини да им давам полезни неща без капризи. Витамин D го блендирам със сока им сутрин – те дори не разбират, че го приемат, а аз знам, че получават нужната подкрепа за имунитета и здравето." D K
"Пях използвала витамин д на друга марка който дори беше 5000 единици и при кръвни изследвания преди и след нямаше никаква промяна. Реших да пробвам на вашата фирма и при 2 таблетки дневно имаше драстична разлика! Определено не бих пробвала на друга марка вече, а и цената на вашия продукт дори е по-ниска. Благодаря ви, препоръчвам ви на всеки от близките ми!" Cveta Hristova
"Здравейте,
Бих искала да Ви попитам Д3+К2 подходящ ли е за 6 годишно дете? И ако да - по 1 таблетка дневно ли? Аз го имам и го пия всеки ден, но се чудех дали мога да й го давам и на нея. Благодаря!" Десислава В.
"Този продукт беше ня цена 19,90 по мои спомени.но не мога да го проверя,защото съм го купувала,но във вашия сайт не виждам да имам регистрация с история на поръчките
Доволна съм от продукта,взимах го и през лятото.Нивата на вит Д3 се покачиха с 15 единици,което е за пръв път от както взимам вит Д3 от много години." Петя Маркова
"Здравейте,прав.и ми впечатление,че постепенно качвате цените на продуктите,които продавате.Коя е причината?" Петя Маркова
"Здравейте ! Желая да получа този продукт !" Живка Кръстева
"Много добра цена, тъкмо го поръчах, препоръчаха ми марката, надявам се и на мен да помогне." Yordan Botev
"Най-накрая да си видя витамин Д-то да е в норма и то само от 2 таблетки на ден! Препоръчвам! Цената също е супер, надявам се да не я промените скоро :)" Димка Петкова
"Не знам дали заради витамин К-то, но продукта дава по добри резултати от всички, които съм пробвала досега. Само от 2 таблетки дневно витамин Д-то ми на изследвания за първи път е в норма. Препоръчвам!" Славка Иванова
"Благодаря за добрата комбинация от витамини и минерали на вашата фирма,има много успешно усвояване на D3+K2 в организма след изследвания!" Мариян Маринов
"Като майка на две деца, винаги търся начини да им давам полезни неща без капризи. Витамин D го блендирам със сока им сутрин – те дори не разбират, че го приемат, а аз знам, че получават нужната подкрепа за имунитета и здравето." D K
"Пях използвала витамин д на друга марка който дори беше 5000 единици и при кръвни изследвания преди и след нямаше никаква промяна. Реших да пробвам на вашата фирма и при 2 таблетки дневно имаше драстична разлика! Определено не бих пробвала на друга марка вече, а и цената на вашия продукт дори е по-ниска. Благодаря ви, препоръчвам ви на всеки от близките ми!" Cveta Hristova
"Здравейте,
Бих искала да Ви попитам Д3+К2 подходящ ли е за 6 годишно дете? И ако да - по 1 таблетка дневно ли? Аз го имам и го пия всеки ден, но се чудех дали мога да й го давам и на нея. Благодаря!" Десислава В.
"Този продукт беше ня цена 19,90 по мои спомени.но не мога да го проверя,защото съм го купувала,но във вашия сайт не виждам да имам регистрация с история на поръчките
Доволна съм от продукта,взимах го и през лятото.Нивата на вит Д3 се покачиха с 15 единици,което е за пръв път от както взимам вит Д3 от много години." Петя Маркова
"Здравейте,прав.и ми впечатление,че постепенно качвате цените на продуктите,които продавате.Коя е причината?" Петя Маркова
"Здравейте ! Желая да получа този продукт !" Живка Кръстева
"Много добра цена, тъкмо го поръчах, препоръчаха ми марката, надявам се и на мен да помогне." Yordan Botev
"Най-накрая да си видя витамин Д-то да е в норма и то само от 2 таблетки на ден! Препоръчвам! Цената също е супер, надявам се да не я промените скоро :)" Димка Петкова
"Не знам дали заради витамин К-то, но продукта дава по добри резултати от всички, които съм пробвала досега. Само от 2 таблетки дневно витамин Д-то ми на изследвания за първи път е в норма. Препоръчвам!" Славка Иванова
"Благодаря за добрата комбинация от витамини и минерали на вашата фирма,има много успешно усвояване на D3+K2 в организма след изследвания!" Мариян Маринов
"Като майка на две деца, винаги търся начини да им давам полезни неща без капризи. Витамин D го блендирам със сока им сутрин – те дори не разбират, че го приемат, а аз знам, че получават нужната подкрепа за имунитета и здравето." D K
"Пях използвала витамин д на друга марка който дори беше 5000 единици и при кръвни изследвания преди и след нямаше никаква промяна. Реших да пробвам на вашата фирма и при 2 таблетки дневно имаше драстична разлика! Определено не бих пробвала на друга марка вече, а и цената на вашия продукт дори е по-ниска. Благодаря ви, препоръчвам ви на всеки от близките ми!" Cveta Hristova
"Здравейте,
Бих искала да Ви попитам Д3+К2 подходящ ли е за 6 годишно дете? И ако да - по 1 таблетка дневно ли? Аз го имам и го пия всеки ден, но се чудех дали мога да й го давам и на нея. Благодаря!" Десислава В.
"Този продукт беше ня цена 19,90 по мои спомени.но не мога да го проверя,защото съм го купувала,но във вашия сайт не виждам да имам регистрация с история на поръчките
Доволна съм от продукта,взимах го и през лятото.Нивата на вит Д3 се покачиха с 15 единици,което е за пръв път от както взимам вит Д3 от много години." Петя Маркова
"Здравейте,прав.и ми впечатление,че постепенно качвате цените на продуктите,които продавате.Коя е причината?" Петя Маркова